| AntoniaSmile a întrebat:

Cand vine justin bieber in romania?

Răspuns Câştigător
| robert1239 a răspuns:

Oricand. Daca imi dai funda ii dau un bip si vine.smug

311 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Mda... Nici nu cred ca esti fan Justin Bieber! Ti-ai scris numele gresit "LoveJusyinBieber" asa "Justin Bieber".
Am sa vb cu el pe skype despre asta. Am sa-l interb cand vine in Romania!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca o sa vina in Romania nici o data

| olijertiu a răspuns:

Joia trecuta de la orele 15 la 13 happy

| Amyo6 a răspuns:

Daca vrei sa vina.mai ai de asteptat mult si bine. daca imi dai fundita vin eu in locul lui.si eu siu sa cat melodiile lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiati ca justin bibersa nascut in Romania?

| PinkDea a răspuns:

Nu cred ca se oboseste unul ca el sa vina in Romania tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog justin bieber sa vi la noi an Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andym a răspuns:
Atunci cand o sa aiba timp de spitalizare. ...de asta nu vine in Romania laughing si sper ca nu va veni e retardat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vine, eu personal o sa fiu la concert, cu doua cutite in buzunarele jacketei mele. Specimenul ala trebuie omorat, a INFECTAT lumea!

| Lluvia a răspuns:

Am citit undeva ca cica ar sprijini o campanie pentru ajutarea oamenilor saraci din Romania si s-ar putea sa vina sa concerteze anul acesta. dar nu stiu sigurhappy

| H4cK3r a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NEVER! Intai sa invete sa cante! CAnta ca o fetita...nu inteleg ce va place la el! PA_PA

| doKKz a răspuns:

Stiu eu cand vine laughing Niciodata rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 51 ani!

| dydy1992 a răspuns:

Hmm nu stiu...thinking Cat de curand happy Va veni in Romania si la niste spitale :X

| VladestepeTPU a răspuns:

Vrei să se infecteze ţara?! Vrei să luăm păduchi?! Sau lepră?!
Doamne fereşte, să stea acolo, în Americă, că'i bine acolo!

| Pyssaa a răspuns:

U esti asa de fraiera ala te-a pacalit ca ii da bip lu Justin.laughing Da desteapta mai esti.
de unde dracul sa aiba ala nr de tel laughing ujor de pacalit mai esti

| forever4you a răspuns:

Doamne... sper ca cat mai curand...ca tare mi-ar placea sa vad cum este huiduit, in tara asta biberon nu are mai deloc fani ce sa faca sa vina sa'si sparga moaca pe aici prin tara o sa vina 2 persoane la cocert si restul o sa'l astepte afara cu un pumn pregatitlaughing

| PinkNightmares a răspuns:

Anu aasta in 2011 am auzit la tv ca vine sa ajute oamenii saracikiss

| CatMeadow a răspuns:

Maine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai acum cateva seri pe Obesrvator o aratat ca vine in Romania dar nu face concert numai ajuta orfelinatele si copii cu handicap din tara noastra cu o suma de bani
sper ca te-am putut ajuta pupy :*

| cOnTexT a răspuns:

Cand nu il mai ajuta Usher sa faca totulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca jonas care sunt cunoscuti d mai mul timp ca justin cica ar veni in 2015 dar el care este cunoscut de curand...

| oOToKiiiyDoKiiiyOo a răspuns:

N-ar veni niciodata.credemawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In aprilie happy
Trebuia sa vina de craciun sa sustina un concert, dar s`a amanat.
Managerul lui spune ca o asa chestie se intampla doar in Romania laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda mumoasa buboasa ar trebui sa-ti razi mustata nu crezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu! mai afla

| andrada a răspuns:

Nu stiu daca vine dar daca o sa vina, merge sigur in bucuresti. Si asa cum au mai zis si altii cand coboara din avion e batut de niste baietii, dupa aia vine vreo fata crizata si sare pe el, iar la concert vin 5 fani toti si la sf incep sal huidue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand o sa nu mai fiu eu presedinte.canteretul ala AFON nu o sa vie in romania.il impusc eu

| Alisa_1731 a răspuns:

Va veni pentru copii din orfelinate si va rog, cand vine comportativa mai normal...sa nu fuga din prima