| AntoniaSmile a întrebat:

Cand vine justin bieber in romania?

Răspuns Câştigător
| robert1239 a răspuns:

Oricand. Daca imi dai funda ii dau un bip si vine.smug

311 răspunsuri:
| Andrushk_4587 a răspuns:

Well. i have him no tel but if you don't give me the bow...

| Andre95 a răspuns:

CAnd va veni eu voi fii pe Intercontinental cu un sniper

| Madutza_9991 a răspuns:

Stai sa-l sun si sa discutam... peste 30-40 de ani e bine? Poate mai cheleste si elhee hee

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Ma pis pe moaca lui whistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine e bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se spune ca pe 28 august dar a zis ca vrea sa vina la bucuresti si in ploiesti

| sabbi a răspuns:

Vi ciuda ca are o gramada de bani si mii de fani in toata lumea.Bravo lui, si asta datorita lui Usher! Chiar daca e fitos, a declarat in mai multe interviuri ca nu a uitat de unde a plecat si incearca sa ajute oameni saraci, pentru ca stie cum e sa traiesti asa... poate ati vazut un video cu JB pe vremea cand nu era faimos, in fata la un hotel, statea pe scari si canta si oamenii ii puneau bani in husa de la chitara; asta e! Bravo lui big grin (fiecare cu parerea lui)

| AnnaGrohl a răspuns:

Justin Biber are voce de fata prima data am crezut ca e o fata cand l-am auzit la radio. nu as merge la concertele lui nici daca mi-ar da tot aurul de pe TERRA. mai bine la Rihanna, Snopp Dog, Lady Gaga nu la copilasi laughing. pana si porcusorul meu de guineea canta mai bine decat "fetita" aia... O sa vina cand o sa iesim la pensie...nici macar nu sti ca exista tara asta.

| theLITTLEsunShine a răspuns:

Degeaba vine... Daca nu esti din bucuresti!

| BlackRainbow a răspuns:

Nu ştiu! Probabil când i se va urî cu viaţa!
Şi totuşi să sperăm că niciodată! =)
Decât dacă nu cumva îţi doreşti şi tu sa îl vezi cu faţa umflată şi vânătă!
Sper că te.am ajutat ( realizez că nu! rolling on the floor )

| bfvhjcv a răspuns:

O sa vina pentru copiii bolnavi.asa a spus.si am auzit si la tv, deci cred ca e adevaratthinking

| Minty a răspuns:

Nu stiu... dar stiu ca o sa vina Bon Jovi prin Iunie...nu ca v-ar interesasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Pastele Cailor, ce vedeti voi la JB? Oh, are o voce de copil de 8 ani, mai lasati-ma!

| TeoPT a răspuns:

Ma *** in nasul lui Bieber al vostru
Bon Jovi in Romania:X

| Arculet a răspuns:

Sa speram ca se prabuseste avionu' cu care vine rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand o sa am. la cur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa nu vina ca e afon rau

| DD_4997 a răspuns:

Daca ar avea de gand sa vina crede-ma toata lumea ar afla nu ar fi nevoie sa pui intrebarea asta-aici. A organizat el un concurs cu voturi unde are cei mai multi fani acolo va merge insa din 100 si ceva de tari Romania s-a situat doar pe la mijloc.Asta e odata tot o sa ajunga si pe aici(Doamne ajuta)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber o sa vina anul asta si va sustine un concert caritabil! oricum esti un/o prost/proasta in viata ca asculti asa ceva!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand va veni sfarsitul lumiihappy

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Vine la vara sa ajute copii orfani din cate am auzit...desi nu stiu daca e adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu cand vine, dar daca iti spun v-a trebuii sa te omor!(am fost cu el in clasa a 5-a, copia de la mine) laughing

| OvidiuDanzka a răspuns:

Cand va zbura porcu`

| cineva1992 a răspuns:

Luna asta pe 32 rolling on the floor

| Douapunccteunics a răspuns:

Vara asta o sa fie : „hai la biberoaneee omuleee"laughing

Sincer cand o sa invete sa cante nu sa chiuie!

| CanDy_2772 a răspuns:

Tu l-ai crezut pe robert1239 laughing

| asdfghjklmnb a răspuns:

Am auzit ca el va veni in Romania, dar nu ca sa cante si ca sa ajute copii saraci.(asa a zis la stiri)

| Geronimo9234341 a răspuns:

Du-te tu la el...sa scapam de tine! Cu tot cu el happy

| eDDy a răspuns:

Salut,

Calcaral trenu, nu il suport sa il rada cineva in somn in cap!

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O veni cand so gasit fata de...