| AntoniaSmile a întrebat:

Cand vine justin bieber in romania?

Răspuns Câştigător
| robert1239 a răspuns:

Oricand. Daca imi dai funda ii dau un bip si vine.smug

311 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primavara vine cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata ca la criza asata nu isi mai permite romanu nici sa iei o franzela sau paine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine nici sa nu mai vina sclifositul ala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 2012 cand vine Sfarsitu' Lumii, atunci o sa vina si JB in Romaniarolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand o sa afle ca exista o tara Romania.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jb nu o sa vina nici o data. asa sunt si eu ca tine. dar nu fan jb urasc jb... I loVe LiL'Wayne. Lil Wayne Best Rappher alive cine stie cunoastewinking? Apropo nou suntem fani la niste persoane normale ca noiwinking nu is dumnezuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt pe aici care sunt invidosi pe el. adica il faceti gay si femeie sau nu stiu cum. Dar ati vrea sa aveti si voi macar 1 % din fetele care ar omora sa fie cu ellaughing asa ca shh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar veni...probali as veni si eu la concert, dee... nu as rata ocazia sa arunc cu ceva in el.as alege un cd cu Metallica probabil St.Anger.sau Master of Puppets, poate lar si asculta si ar auzi si el ce e aia muzica adevarata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vinelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru binele lui, mai bine nu ar veni...De ce? Pana vine el noi ne facem o armata si un partid { AntiJB} si ii facem noi ceva cu tancurile smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostul ăsta este un " cântăreț" care a ajuns faimos cu ajutorul altui artist rolling eyes El a contribuit cu "vocea sa [ne]masculină"... Dacă ar veni, pfff rolling eyes Cred ca s-ar prăbuși Casa Poporului, ar muri maidanezii de tortură {fonică}, și-ar da Băse demisia (ei, asta ar fi ceva thinking)... Ce să mai, ar muri toată țara, în afară de cei din Armata AJB și cei de la conducerea partidului AntiJB laughinglaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba pe cineva de la televizor laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu poate nu vine
ca n-are bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Odata cu lady gaga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ne intereseaza...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey! Eu sper sa vina Justin Bieber in Romania...:X il ador

dar site-urile spun cu totul alkva

da' daca vine spre sa te vad la concert glmhappy

Andreea...ma semnez!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate am inteles la primavara:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La televizor a spus ca va veni in primavara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand invie MJlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma doare fix in trei litere si cred ca la fel ar trebui si pe tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vb cu el la tel si vine azi pe la 10 rolling on the floor ce intr prosteasca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sar putea ca in primavara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.sunt ansrada si sunt verisoara de al 2 ilea cu jeastin finnca ...sora mea vitrega e sora lui jastin daca ma credeti credeti-ma daca nu nu ma credeti o sa vb cu el si aflu eu cevawinking

| Dolofănica a răspuns (pentru anonim_4396):

Dă numărul lui de telefon te rog, te inplor, mereu am visat să vorbesc cu Jastin Bieber.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ar veni si chiar daca ar veni, nu as avea norocul sa-l cunosc. TE UBI MULT DIN TOT SUFLETUL.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasal pe justyn ca sasa i un batran cu mascatonguetongue sasa nu i dragut mai bine sa vina rihanna sau sakira sau chiar hanna montata nu imi place de ea da mai bine decat justyn phbbbbt>:phbbbbtphbbbbtphbbbbt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand va dori sa moara happy cu siguranta antifanii ii vor face aceasta placere =]]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vine sa ajute copiii saraci din Romania! Sau cel putin asa am auzit!