| AntoniaSmile a întrebat:

Cand vine justin bieber in romania?

Răspuns Câştigător
| robert1239 a răspuns:

Oricand. Daca imi dai funda ii dau un bip si vine.smug

311 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intrebati'l am ID'ul lui chiar aici: justin_lol_bieber@yahoo.com e cam nesimtit dar batetil la cap! chiar e adevarat idiul l-a spus intr-un ziar din Italia big grin eu locuiesc in Italia :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... daca intrebai asta acum doua saptamana. raspunsu era cand o zbura porcu. dar cica vine anul asa sa ajute orfanii din tara noastra de rahat... ori cum as fi in stare sa ma dau drept orfana ca sa il vad:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai frat de unde stiti voi dac vine su nu... uni spun "cum sa ajunga jb in Romania"...frate trezitiva la reliate si Romania este o tara ca oricare alta nu stiu de ce va este rusine cu tara voastra asta e buna rea este a noastra in fine sa revenim de ce nu ar veni jb in romnai au venit candateti mai buni decat el de ex: madona,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine e bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se spune ca pe 28 august dar a zis ca vrea sa vina la bucuresti si in ploiesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Pastele Cailor, ce vedeti voi la JB? Oh, are o voce de copil de 8 ani, mai lasati-ma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand o sa am. la cur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa nu vina ca e afon rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber o sa vina anul asta si va sustine un concert caritabil! oricum esti un/o prost/proasta in viata ca asculti asa ceva!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand va veni sfarsitul lumiihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu cand vine, dar daca iti spun v-a trebuii sa te omor!(am fost cu el in clasa a 5-a, copia de la mine) laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O veni cand so gasit fata de...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca o sa vina in Romania nici o data

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiati ca justin bibersa nascut in Romania?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog justin bieber sa vi la noi an Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andym a răspuns:
Atunci cand o sa aiba timp de spitalizare. ...de asta nu vine in Romania laughing si sper ca nu va veni e retardat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vine, eu personal o sa fiu la concert, cu doua cutite in buzunarele jacketei mele. Specimenul ala trebuie omorat, a INFECTAT lumea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NEVER! Intai sa invete sa cante! CAnta ca o fetita...nu inteleg ce va place la el! PA_PA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 51 ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai acum cateva seri pe Obesrvator o aratat ca vine in Romania dar nu face concert numai ajuta orfelinatele si copii cu handicap din tara noastra cu o suma de bani
sper ca te-am putut ajuta pupy :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca jonas care sunt cunoscuti d mai mul timp ca justin cica ar veni in 2015 dar el care este cunoscut de curand...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In aprilie happy
Trebuia sa vina de craciun sa sustina un concert, dar s`a amanat.
Managerul lui spune ca o asa chestie se intampla doar in Romania laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda mumoasa buboasa ar trebui sa-ti razi mustata nu crezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu! mai afla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand o sa nu mai fiu eu presedinte.canteretul ala AFON nu o sa vie in romania.il impusc eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa vina anul asta sa dea un concert.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dabea astept sa vina, sa speram ca are bani de spitale copilasu asta poponar, copil fara creier facut pentru alocatie si ajuns din cauza generatiei asteia proaste care nu stiu ce e aia muzica a ajuns mare. Fetele... ce sa le faci, ce vedeti ma la poponaru asta, am un coleg care arata de x10 ori mai bine ca el am colege care zic ca sa incerce biberon la ele ca il omoara si asta e true.Pe scurt Justin Biberon o sa vina in Romania si o sa ajunga in spital tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vine sa-si caute orfani sa-i ia la el in canada ca sa-i F**A in C*R
justin bieber=homopopogay

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce disperati=]]...cand vine iti dai si tu seama ca o0 sa apara peste tot anunturi...***thinking tu crezi ca noi suntem einstein? daca tu nu sti noi de unde sa stimstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand te caci