| anonim_4396 a întrebat:

Cand visezi pe cineva pe neasteptate insemna ca el s-a gandit la tine?

9 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

As vrea sa fie asabatting eyelashes
nu neaparat, poate mai mult te-ai gandit tu la el/ea laughing

mira
| mira a răspuns:

Este exact invers:tu te-ai gandit la el.

| yanny`s a răspuns:

De fspt e invers. undeva intr-un coltisor din mintea ta tu te`ai gandit la acea persoanasmug

| Moneyandfame a răspuns:

Logic ca "sa" gandit la tine. Doamne ce intrebare stupida...

| drg1994 a răspuns:

Da asa e asa am patit si eu pup

| uite aici a răspuns:

DA! s-a dovedit stiintific :d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa visezi pe neasteptate?rolling on the floorrolling on the floor daca il visezi pe neasteptate, nu se astepta sa il visezi asa ca se va gandi la tine dupa viswinking.

| Rina_2681 a răspuns:

Nu inseamna ca tu te gindesti la el prea mult si de aia il visezihappy