| ProAlecks a întrebat:

Cand vreau sa ma conectez cu cineva pe messenger cu camera web, acel cineva nu ma vede. In rest daca vreau sa imi fac o poza etc. merge camera web. Deci aveti vreo idee cum sa fac sa ma pot conecta cu cineva pe camera web si el sa ma vada?

Răspuns Câştigător
| Mixed a răspuns:

Dezinstaleaza webcamul si instaleaza-l din nou...:p

6 răspunsuri:
| VladRO a răspuns:

Sau poti sa ii dai la setari la meesenger, preferences, webcam, camera source, si selectezi webul tau happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa apesi pe camera aia de sus unde o arata si ii spui sa-ti dea accept si astepti unpic si ai terminat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un idd cu o verisoara poza ei cum as putea ca la web sa fiu eu dar sa-m apara poza ei adica eu sa fac misk cu fata ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms vladutzz!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu aceiasi problema, am incercat tot de aici si degeaba, mai are cineva vreo idee?

| mannu_1238 a răspuns:

Foarte simplu!