| AidaAndreea a întrebat:

Cand vreau sa raspund la intrebari pe TPU nu merge si scrie ca trebuie sa confirl emailul... apas acolo dar tot nu merge. Sper sa imi spuneti ce sa >fac.big grin

Răspuns Câştigător
| SoNevable a răspuns:

Asta mi s-a intamplat si miestraight face trebuie sa dai pe confirma emailul si sa intri pe id tau si primesti un email acolo(in email) iti scrie ca daca vrei sa confirmi emailul apasa pe linkul de mai jos... si s-a rezolvat problema!big grin funda?puppy dog eyes plz plz plz