| WhisperInna a întrebat:

Canon powershoot sx500 IS sau Nikon l810? Care mi-o recomandati?

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

Buna. Mie Nikon mi s-a parut mereu mai profesional. Am luat cursuri de fotografie si am avut ocazia sa folosesc ambele obiective plus altele gen Sony sau Samsung nu imi amintesc. Nikon il consider mai ok dar acum depinde...
Degeaba au unii aparate mai scumpe decat computerul daca nu au habar sa le foloseasca. Un fotograf profesionist ar putea face o poza reusita cu un aparat mediu ca si dotari.

1 răspuns:
| pagetoc a răspuns:

As merge pe Canon: http://ow.ly/miBzF
Bafta!