| anonim_4396 a întrebat:

Descrieti un moment semnificativ din viata voastra big grin

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cand era sa o pierd pe mama mea. A fost un adevarat soc, dar cu ajutorul lui Dumnezeu am trecut pestehappy

| Dan a răspuns:

Momentul cel mai frumos a fost: cand am cunoscut parintii mei adoptivi, primul Craciun liber, prima iubire, prietenii mei.

| Marii a răspuns:

Cand m-am nascut. happy

| Kassandra1408 a răspuns:

Cand am intrat la facultate, cand am venit pe lume, cand am scapat de moarte ca prin urechile acului, cand m-am indragostit, cand mi-am pierdut virginitatea, cand am calatorit in Anglia.

| unicka a răspuns:

Nasterea fetitei mele

| Clauditza a răspuns:

Cand l-am privit in ochi pe Conecta-R

| Elena_1106 a răspuns:

Cand mi-am vazut pentru prima oara in viata mea matusa care a plecat din tara cu mult inainte de a ma naste eu
dar cel mai semnificativ moment din viata unui om cred ca este atunci cand e naste pentru ca fara acest moment restul nu pot exista

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand am lucrat in campania electorala pentru Obama si am fost alaturi de el la atatea discursuri si mai ales atunci cand a castigat.

| teo_4898 a răspuns:

Cand am zburat pentru prima oara cu avionul. A fost ceva ce nu voi putea uita cat voi trai. A fost in Spania! A fost ceva magnific!