| emo_4562 a întrebat:

Care a fost cea mai mare nebunie pe ca ati facut-o in viata voastra?(sincer)

6 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Sincer...au fost o multime.Dar amintesc cateva:
am furat pere la ora 3 dimineata si am fost prinsa de politie laughing (eram cu inca cativa prieteni); dar ne-a lasat politistul doar cu un avertisment.(eram la tara)
i-am tras unui coleg pantalonii jos cu tot cu chiloti(iar eram cu un grup de prieteni,la unul din ei acasa)
am inventat cu vara mea o limba si vorbeam la mare pe ea. oamenii, saracii, se uitau la noi ca vitelul la poarta noua laughing
am condus un ATV si am cazut intr-un sunt laughing
si mai sunt...dar nu`mi vin in minte

| Liviu a răspuns:

Sa ma duc aproape beat la scoala
Sa fac caterinca de profa
Ea in loc sa ma certe ea radea ca proastathinking
da in fine (asa e la sansa a 2 ) laughing

| DeEAஐ a răspuns:

Am fugi de acasa la 14 anihee hee

| JadeT a răspuns:

Am inceput sa cant si sa dansez impreuna cu prietenelee mele pe melodia din mool...asta e una dintre nebuniibig grin.a ta care e?

| Bibiiubesteciocolata a răspuns:

Eram la bunici si m'au pedepsit pentru ca am venit acasa la 2 noaptea si pe deasupra mai eram si beata.Eram cu un baiat si a venit cu ATv-ul in fata portii si am sarit pe geam si am plecat cu el. Faza tare e ca bunicii nu m'au prins,credeau ca eu stau linistita in camea mea si citesclaughingrolling on the floor

sau

Eram la o prietena si fredonam Parazitii-Arde si era un vers, Arde, uite cum arde,
si prietena mea ma intreaba:Ce arde fata? la care eu :Curu' meu!*ironic*
si ma trezesc cu o galeata de apa in caplaughing

Apoi binenteles ca am iesit in curte si ne'am udat cu furtunu'(era vara si eram la tara)

| Effy12 a răspuns:

Cel mai awsome lucru pe care l-am facut in all my life este ca ca am pus fierul de calcat pe piciorul varului meulaughingPS:Era extrem de incis