| Intrebare111111111111 a întrebat:

Pentru ce/De ce va pare cel mai rau in viata voastra?(ceva ce ati facut)...

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Imi pare rau ca exista femei perverse si nu mai am baza in ele.

| Wrecked a răspuns:

Imi pare rau ca am facut cu maicata si acum ai aparut tu pe capul meu laughing))

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mie imi pare rau de ceva ce nu am facut si anume ca nu eram mai dezghetat, mai vorbaret, mai indraznet in timpul liceului si facultatii

| TashaUhm a răspuns:

Hmm! Pai.Imi pare rau ca am inchis ochii de prea multe ori si am ''inghitit'' prea multe! Daca nu am stiu sa-mi aleg prietenii!laughing

| alexutza071 a răspuns:

Buna! stii ce...mai bine sa-ti para rau de ce-ai facut, decat sa-ti para rau de ce n-ai facut!

| Magnum27 a răspuns:

Mie imi pare rau ca nu am stiut cum sa imi abordez prietenii de la inceput si nu prea am curaj sa spun ce simt unei fete pentru ea..., dar asta e nimeni nu este perfect.

| davirob a răspuns:

Imi pare rau k sunt prea timid...big grin

| infinitelove a răspuns:

Habar nu am laughing