| RockGirlMada a întrebat:

Care a fost cea mai mare nebunie pe care ati facut-o fara ca parintii vostri sa stie sau sa afle dupa aceea? devil

4 răspunsuri:
| Kisie a răspuns:

Pai eram eu cu o verisoara de-a mea ne plimbam seara pe malul marii si ea ma stropea si nu imi placea si eu enervata era sa o innec dar nu au aflat ai mei sau ai ei pentru ca erau plecati pentru cateva ore si ne-a lasat pe noi acasa singure

| Buburuza2222 a răspuns:

Am stat cu un baiat. blushing

| 3udoareu a răspuns:

Poi am fumat laughing asta e prima nebunie. si am doar 16 ani laughing dar nu si-au dat seama pentru ca st mult prea ocupati ca sa aiba grj de mine oh go on sila cat de multa liberatate am nu am profitat, cred ca mi-e si teama sa nu ii dezamagesc ca altfel s-a zis cu tot x_x bani, liberatate, plimbari, tot laughing

| Tetetetetetetetetetetteteteretetwrwrw a răspuns:

Am fumat(nu am nici 14 ani), m-am pupat cu multi baieti, sunt bi(PARINTII MEI NU ACCEPTA ASA CEVA), ies noaptea pe ascuns pe afara, ma iau in gura c u profesorii