| DenisPericolPublic a întrebat:

Care a fost cea mai monumentala farsa pe care ati trait-o/facut-o de 1 aprilie?(Cea mai >tare- funda!)

2 răspunsuri:
| oanytas a răspuns:

Asta e tare pai:eram intr-o excursie de 1 aprilie de o saptamana si fix in ziua de 1 aprilie toate colegele de camera mi-au luat hainele si mi le-au ascuns (eu facand dus)eram la baie si eram doar cu capotu pe mine 2 zile am sta cu hainele fetelor ca nu stiam unde mierau hainele mele apoi mi-au zis de farsa...anul viitor aceleasi fete in alta ex de 5 zile mi-au furat lenjeria intima si m-au pacalit sa ies afara ca nu stiu cine ma asteapta am iesit afar din motel si m-au lasat acolo era noapte si imi era frig fiind doar in tricou
cam asta e

| oanytas a răspuns:

Aaa si a mai fost intr-un an cand nu era 1 aprilie dar m-au dat afara in tricou si pant scurti la -25 de garde am sta 2 ore afara m racit da am intrat pe fereastra de la niste baieti de la parter sau mirat si-au facut cruce da asta e