| Larisuk128 a întrebat:

Care e cea mai tare farsa ca ati facut o de 1 aprilie?

5 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Nu am facut nici una, pentru ca nu obisnuiesc, nu ma prea pasioneaza chestiile astea, insa, am muscato de dimineata.
Am o vecina sub mine, care tot timpul cand i se infunda tevile, si i se inunda bucatarie, vine la mine ca spune ca e de la mine, cu toate ca de fiecare data isi da seama ca de fapt e de la vecina ei de dedesubt.
De vreo 3 ori m-a sunat prietenul meu sa merg din oras acasa ca iar s-a inundat vecina, si azi-dimineata, cum eu dormisem la o prietena, ca el este plecat, m-a sunat pe la 7 sa merg acasa ca s-a inundat vecina, cum eram jumatate adormita, abia ca m-am spalat pe ochi si m-am imbracat, am luat un taxi si am mers direct la usa la vecina sa ii dau dumnezaie ca iar ma face sa merg acasa, insa, nu era nimeni acasa la ea, l-am sunat pe prietenul meu si mi-a zis ce zi e.
Oricum, ce pateste el cand ajunge acasa nu stie nimeni oh go on
E un pic nasol cu farsele astea, mie nu prea-mi placsad

| harciog a răspuns:

M-am pacalit singur si am ramas asa.

| Dollicious a răspuns:

N-am facut prea multe farse, deoarece nu am iesit din casa din cauza vantului!
Dar am facut la telefon, pe mess, cum ar fi ca mi-am sunat vecinul si i-am spus ca i-a luat foc acoperisul casei, unei prietene i-am zis ca cuiva ii place de ea la maxim si ca a spus despre ea tot felul de chestii dragute si unui coleg i-am zis ca ii place de el unei alte colege(mai... putin ingrijita sau aranjata stiind ca ajunge doar sa-i spui numele si el se apuca de spurcat).

| FunkyPeach a răspuns:

Mi-am anuntat colegii ca nu facem scoala pana in luna mai.

| DeCe232 a răspuns:

Cand am facut farsa cu galeata dar nu avea apa si avea vopse rosie si la vopsit pe fratele meu mai mic laughing daca nu era vopseaua 100% era rosulaughing