| Blue Eyes a întrebat:

Care este cel mai trasnit lucru pe care l-ai facut?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Am facut pariu cu un amic ca trec prin maracini fara nicio zgarietura.Doar ca erau intinsi pe jumatate de kmlaughing
Am iesit de acolo cu hainele sfasiate, era sa cad intr-o galdan de jumate de metru si era sa imi pierd si telefonullaughing
Conteaza ca am iesithee hee

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

M-am nascut prin cezariana, ca nu am incaput pe unde trebuia din cauza celor aproape 5kg. laughing

| jony a răspuns:

Daca ti-as spune a-s ajunge inchis.rolling on the floor

| Sheridanx a răspuns:

Am iesit la o plimbare noapte la ora 12 in pijamale big grin
Eu si prietena mea ne-am imbracat in ciobanite ( rochii albe, lungi) si am iesit afara [era un proiect ]. Partea amuzanta a fost ca pe la apusul soarelui am speriat cativa copii laughing. Dar a fost din greseala big grin

Ma jucam cu o prietena si din greseala am spart un geam.cu capul :-s. Din fericire nu am patit nimic
big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultimul, la care am ras aproape 3 ore a fost:
Repetam cu colega mea la franceza si ii zic eu intr-un moment dat: " Stai ma, ca m-am dat cu capul de mursi" ( murs in franceza inseamna pereti). [nu pare amuzant scris da' daca erati de fata ati fi ras si voi]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vrut să văd cine aleargă mai repede.Eu sau un baiat de vârsta mea. I-am propus să alergam 3 km fără oprire şi cine ajunge mai repede, câştigă. Am făcut concursul, am câştigat dar săracut băiat a stat 1 săptămână în spital pentru că a alergat cu gura deschisă, a băut o sticlă de apă rece când am ajuns la Finish şi a răcit destul de grav.:-s