| Blink182 a întrebat:

Care a fost cel mai trasnit lucru pe care l-ati facut? Cel mai nebunesc, funditabig grin

Răspuns Câştigător
| MACookie02 a răspuns:

Pai nu cred ca e cea mai nebuna dar...primavara asta intr-o seara am batut in usa unei porti care era in constructie si in loc sa iasa vreun muncitor sau ceva...a iesit un vecin din alta curte si a strigat dupa noi deaproape am surzit am alergat dene-au luat foc picioarele si ne-am ascuns tocmai in curtea mea dupa niste tufisuri.Si aia(era femeie)a sunat si noroc ca mereu tata zice ca mama se duce la poarta sa vada cine a sunat si invers.Si asa baba a plecat si am iesit si dupa aia ne-am ascuns dupa masina unui prieten si aia tot era la curtea ei.Era mai amuzant daca erai de fata rolling on the floor

1 răspuns:
| Aleexutza_4655 a răspuns:

Am facut mai multe lucruri amuzante cum ar fi:mi-am lasat cainele sa faca pipi la olita si apoi i-am dat varului meu sa bea si a bautrolling on the floor) apoi i-am bagat un bat de chibrit pisoiului meu in fund si i-am dat foc pe cealalta parterolling on the floor))si multe altele rolling on the floor)))