| OmuPajanjen a întrebat:

Care a fost cel mai stupid si amuzant lucru care l-ati facut in copilarie? Funda!

Răspuns Câştigător
| DariaCriss a răspuns:

Am privit buniciul meu taiand o gaina si mi s-a parut foarte amuzant, asa ca m-am gandit sa fac si eu asta : am prins un pui, care era putin schiop si singurul care il puteam prinde si l-am pus pe butuc gata, gata sa-l tai si incercam, dar nu reuseam. Nu aveam mila de pui pentru ca adesea, ma ciupeau si chiar imi era foame, asa ca m-am gandit sa-mi prepar singura laughing. Am observat ca nu puteam sa-l tai, asa ca l-am pus intr-o oala cu apa de doua degete normala, si puneam legume si patrunjel peste el, iar cand m-am dus dupa zarzavat, a venit pisica si l-a mancat iar eu am ramas cu legumele, plangand dupa pui laughing.

| fadnox a răspuns (pentru DariaCriss):

Ce scoate foamea din om!
nici in desene n-am vazut asa ceva

| DariaCriss a răspuns (pentru fadnox):

Ce pot spune. laughing
Sunt incomparabila laughing.

| fadnox a răspuns (pentru DariaCriss):

Dea

9 răspunsuri:
| blondutzata a răspuns:

Am mers cu bunica la ea la sat si cand am ajuns acolo am vrut sa sar un gard sa imi iau nuci (fiind mai micuta) am reusit sa sar dar cand sa ma intorc sal sar inapoi mi-am rupt rochita si pe maini eram doar verde de la nuci laughing si bunica mi-a zis ca daca mai sar o data imi rupe coditza puppy dog eyes

| Rakanishuu a răspuns:

Am dansat cu un clown la circ. La 12 ani.

| AndyLavy a răspuns:

Am plecat singura la mare 3 zile lasand in urma un biletel in care am scris ceva de genu : sa nu anunte politia ca nu mai vin. Am avut un motiv intemeiat pentru care am plecat. cred ca asta a fost destul de inconstient, avand in vedere ca aveam vreo 14 ani, dar de neuitat, daca pot spune asa.

| Almássy a răspuns:

Am cazut de pe scari cand ma dadea tarzan

| para001 a răspuns:

Cand am furat banii de acasa ca sa iau bomboane

| adeliz a răspuns:

Offff.....eram in clasa a 4 a si langa scoala era un parc de distractie. Am ramas dupa ore si eu si m-am dat pe topogan; cand am ajuns jos de pe topogan am vazut ca patalonii imi erau rupti (erau de trenning) iar eu stateam destul de departe de scoala. Partea rea a fost ca pantalonii erau rupti pe interiorul piciorului (sper sa intelegi).
Si apoi iti dai seama ce a urmat din partea colegiilor; dezastru total!
Aia a fost cu siguranta cea mai stupida intamplare (pentru mine) si cea mai amuzanta pentru colegii mei.