| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost la un concert recent, poti sa intri si fara sa ai 18 ani, nu? Da. Dar trebuie neaparat sa fi insotit de cineva mai mare?
Adica am 16 ani, pot sa merg si singura la un concert?

4 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Cherry56: nu, nu e 18+, vreau sa merg la Muselove struck la anultongue sau la green daytongue
pentru cine nu stie, vine Muse, Green Day, Lady Gaga si Radiohead in Romania la anultongue si vreau sa mergtongue

| RoxAnana a răspuns:

Da atata timp cat ai bilet sau buletinul

| Cherry56 a răspuns:

Da poti sa intri si asa, depinde de concert daca e +18 sau nu tongue

| ღHubbaBubbaღ a răspuns:

Salll! eu zic sa mergi cu prieteni si sa va strecurati prin multime, dar esti destul de mare s-ar putea sa te lase... okk paa