| I.Love.Football a întrebat:

Care a fost motivul ce a dus la cearta cea mai grava dintre voi si parinti?

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

N-avem certuri grave.Numai contraziceri inocentedevil
Adica mai mult ei vorbesc decat euhee hee

| Silvia a răspuns:

Nu imi amintescthinking Ce-i drept nu m-am mai certat de mult cu ei.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sincer nici nu imi aduc aminte laughing
Nu prea ma cert atat de des ca sa imi aduc aminte big grin Ma inteleg foarte bine cu ei!love struck
Imi amintesc ca odata m-am certat cu ei pentru ca am stat intr-o foarte mult afaralaughing Si ei isi faceau griji laughing Dar le-au trecut lor supararea oh go on big grin

| Marii a răspuns:

Nu ma lasau afara, si m-am certat cu ei. happy

| AnaisC a răspuns:

Emo.

| Eu4EverX a răspuns:

La fel ca si la oky absentele si notele de la scoalahee hee

P. S : nu cred ca nu v-ati ceretat niciodata cu parintii, sa fi seriosi nu sunte-ti voi sfinti

| DeNyyy a răspuns:

Nu ma cert cu parintii niciodata

| DeNyyy a răspuns:

Eu.4ever.nu nu m-am certat cu ei.si poate sunt chiar sfanta de unde stii tu

lolita
| lolita a răspuns:

Niciodata nu m-am certat cu parintii.

| LCD a răspuns:

Deocamdata intarziatul acasa
(nu stiau nimic de mine, si am venit intr-un final...la o ora tarzie in noaptebig grin)
laughing

| DianaLostInDreams a răspuns:

Cand eram mai mica, mai precis pe la 9-10 ani nu am vrut sa merg la tara, si am plecat cu o fata mai mica si m-am pitit prin cartier pana m-au gasit pe o bancalaughing.

| Cleona a răspuns:

Nu am avut, eu ma inteleg bine cu toti!

| kurt a răspuns:

Concertele de death metal care tin pan la miezul noptii, plecatul de acasa timp de vreo 8 ore laughing)

| oky a răspuns:

Notele si absentele de la scoala laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faptul ca nu manac : rosii, ciorbe, lapte, smantana, ketcheap sau absolut nicio mancare care contine rosii sau produse din rosii. aaaa, si faptul ca nu imi place sa manac cu ligura/furculita si ca bag mainile in compot laughing, sunt o adevarata purcelusahee hee.