| Andraandra_8595 a întrebat:

Buna!happy......Am o intrebare: Care vi se pare diferenta"ideala" dintre un baiat si o fata care sunt un cuplu?thinking

Răspuns Câştigător
| PinkTerror a răspuns:

Varsta?

eu sunt de parere ca mai mult de 5-6 ani devine complicata relatia pe termen lung dar depinde de persoane.

inaltime?

Mai mult de 20 cm diferenta poate duce la complexe. cum ar fi sa ai 1.55 si sa fii cu unul de 1.80?
Daca fata e mai inalta uneori si 5 cm e prea mult.

greutate?

Mehhh depinde de preferinte: ca sunt si chubby chasers nu? rolling on the floor

"Valoare"?

Nu cred in asa ceva. Doar pentru ca te-ai nascut cu bani sau ca ai castigat pe parcurs nu te orbeste la ceea ce insemna frumusetea. Desi uneori bani pot modifica ceea ce intelegi tu ca frumos.

Sper ca am atins si ce te interesa pe tine.

Have Fun

Trebuie sa fii un pic mai explicita.

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall! Baiatul trebuie sa fie cu trei, patru ani mai mare ca si fata.Pa!

| DoodleEver2 a răspuns:

Pentru mine diferenta ideala este 2 ani :X:X:X

| MarYan00 a răspuns:

Nu exista diferenta "ideala"!
depinde de fiecare in parte

daca vezi la tv k unu de 21 s-a combinat cu una de 15 nu inseamna k-ti merge si tie, sau invers

fiecare cu conceptia lui

ceau:p