| daniel_5512 a întrebat:

Care ar fi facultatea potrivita pentru un baiat ma refer la ceva unde nu trebuie sa invete... ca si fetele sa ajung la medicina etc etc sufgesti facultatea de sport politie aviatie? altcevadau funda

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Mda...inteligenta intrebare.de aceia avem specimene in toate domeniile...|

| Grimalkin a răspuns:

De ce vrei să mai faci facultate dacă nu vrei să înveţi? Serios acum, doar aşa să ai o diplomă, chiar n-are rost. Le consumi părinţilor banii degeaba şi ieşi Doctor Honoris Pauză.

| Laura a răspuns:

Du-te frate direct pe șantier și la vopsit de vapoare.

| Laura a răspuns:

Ești idiot? Ai scris foarte clar "unde nu trebuie sa invete". Tu crezi că facultatea ți-o alegi în funcție de ce ai în chiloți? Dacă nu vrei să înveți nu te mai duce la facultate și gata.

| daniel_5512 explică:

Eu am zis ce facultate este potrivita pentru baieti nu ca nu invat