| Seby88 a întrebat:

Care ar fi motivul pentru care o fata iți dă seen când ii scrii?

Răspuns Câştigător
| Crescent a răspuns:

Atunci pot fi doua motive:
1. nu a avut timp sa iti raspunda si a uitat
2. nu are de gand sa vorbeasca cu tine

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Probabil ai abordat-o ca și ceilalți 10 din aceeași zi

| darrio2007 a răspuns:

Va trebui sa stai la rand, mai sunt si altii. Selectia naturală!

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu vrea sa iti raspunda sau nu stie ce sa zica pe moment.

| Andreeush a răspuns:

Pot fi multe motivr, ori e ocupată, ori nu vrea să răspundă, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai doar nu crezi ca esti singurul care ii scrie, mai sunt vreo 20 de baieti care spera si ei ca poate se cupleaza.

| Crescent a răspuns:

Pai, acum depinde si de ce scrii tu. Pot fi mai multe motive. Nu ii place ce a citit sau o supara, nu vrea sa iti raspunda deloc, nu vrea sa te ajute sau nu vrea sa aiba de-a face cu tine. Cum am spus mai sus, conteaza ceea ce ai scris

| Seby88 explică (pentru Crescent):

Am salutat-o doar si am asteptat sa imi raspunda dar mi-a dat seen.

| Crescent a răspuns (pentru Seby88):

Atunci pot fi doua motive:
1. nu a avut timp sa iti raspunda si a uitat
2. nu are de gand sa vorbeasca cu tine