| Artemisia a întrebat:

Care aveti canal de youtube, cu ceva clipuri facute de voi, imi lasati linkul sa vad si eu?

1 răspuns:
| xSoaked a răspuns:

Http://www.youtube.com/tennyo05

Mda... asta e cam al cincilea video al meu ( pe care l-am postat pe yt, ca asa am cateva zeci ), dar mereu sterg unul cand fac altul pe care vreau sa il postez pentru ca nu vreau sa am vreo problema cu incalcarea copyright-ului ( desi in descriere mereu scriu C -cui ii apartine materialul- ) asa ca acum am, ca intotdeauna, unul singur :))