| blondutza92 a întrebat:

Am un canal pe Youtube cu clipuri despre iubire si suferinta si asa vrea să îl dezvolt mai repede.Merge si acum bine am minim 200 000 de viz pe luna dar as vrea sa mai creasca. Aveti ceva idei?

3 răspunsuri:
| Dandinelle a răspuns:

Cam la cate zile postezi un video? trebuie sa fii consistenta in postare si sa ai si destul content. Cooperare cu alti youtuberi, gen facut clipuri impreuna, give-away (sponsorizare micuta), pus intrebari care sa ti se raspunda in comentarii. Daca vrei mai multa vizibilitate e bine sa formezi o comunitate si pentru a face asta trebuie sa interactionezi putin. Mult spor! si daca vrei poti sa ne dai si noua linkul, macar un view in + o sa ai happy

| blondutza92 explică (pentru Dandinelle):

Postez cand pot...Ca dureaza cateva ore sa creez un video.O comunitate am format. Micuta dar activa