| Beebeeee a întrebat:

Care credeti ca este varsta minima pentru a merge la discoteca cu prietenii? Dau funda!

10 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

17-18 ani, dupa parerea mea.

| fuzzer a răspuns:

Daca lucru asta te face fericit/a, nu trebuie sa existe o interdictie in ce priveste varsta, atata timp cat unde mergi, se manifesta niste oameni decenti. Dar dupa cum stii discoteca nu e locul cel mai decent, constat ca varsta minima, de la care raspunzi fiind rebel/a, si nu mai iei in calcul sfaturile parintilor, incepe de la 14 ani.

| TOOL a răspuns:

Eu zic ca de la 14 -15 ani, am fost cu prietenii anul trecut la o discoteca din aproprierea orasului meu ( cel mai mic dintre noi avea 14 ani 2 luni) si nu ni s-a zis nimic in tot timpul in care am stat.

| Radu1015 a răspuns:

Pe la 16 ani te vor lasa parintii!

| Beebeeee explică (pentru Radu1015):

Nu stiu ce sa spun, eu am 15 fara 2 luni si momentan nu ma lasa.

| Radu1015 a răspuns (pentru Beebeeee):

Am un prieten care se duce la discoteca la 16 ani. O sa te lase ori de la 16 ori de la 17 happy

| 12345Anonim a răspuns:

17 ani

| TimariuLuisa a răspuns:

Depinde de principiiwinking Poti sa mergi cand vrei oh go on *oricum mai bine ar fi, sa nu mergi*

| Beebeeee explică (pentru TimariuLuisa):

Tu nu mergi?

| TimariuLuisa a răspuns (pentru Beebeeee):

Nu si nici nu am de gand sa o fac happy