| danycosty a întrebat:

Care credeti ca sunt cele 10 intrabari care le-ar pune un adolescent preocupat de misterele lumii?

Răspuns Câştigător
| denysa a răspuns:

Eu sunt adolescenta laughing

1.Pana cand va mai exista viata pe aceasta planeta?
2. Oare dinozaurii si toate fiintele/animalele etc care au fost si nu mai sunt au sanse de intoarcere?
3.Cate tehnologii se vor mai inventa [acum ca a aparut tv color lcd plasma etc cand pe alte vremuri nu erau]?
4. exista viata fara moarte sau chestii care sa tina omul nemuritor?
5. Oare vom reusi sa ajungem pe soare? rolling on the floor
6.Ar fi posibil sa ne cunoastem copiii copiilor copiilor copiilor copiilor nostri?
7.De ce nu exista viata pe alte planete? de ce doar Terra a fost aleasa`sa fie locuita?
8. Este chiar imposibil sa vizitezi toata lumea? toate colturile tuturor tarilor?
9.Nu prea mai am intrebari big grinbig grinbig grin

da noalaughing eu ti-am zis curiozitatile melebig grinbig grinbig grin