| BeStMaN a întrebat:

Care credeti ca sunt desenele copilariei?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Tom si jerry erau desenele copilariei

| Bondarel99 a răspuns:

Tom si Jerry sunt desenele tuturor copilariilor.

| Kylexy a răspuns:

Tom si jerry, viata cu louie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- Cartoon Network: Looney Tunes; Tom & Jerry; Ed, Edd & Eddy; Courage, The Cowardly Dog; The Flinstones; The Jetsons; Cow and Chicken; I am Weasel; Johnny Bravo; Dexter’s Laboratory; Cramp Twins; Wacky Races; The Perils of Penelope Pitstop; The Grim Adventures of Billy & Mandy; Evil Con Carne; Top Cat; Time Squad; Hong Kong Phooey; Samurai Jack; Mike, Lu & Og; Pet Alien; Xiaolin Showdown; Camp Lazlo; Squirrel Boy; My Gym Partner’s a Monkey.
- Fox Kids: Wunschpunsch; Câine Rău; Dosarele Secrete ale Câinilor Detectivi; Ce-i cu Andy?; Lumea lui Bobby; Dennis Pericol Public; Familia De Ce?; Viaţa cu Louie; Copiii de la 402; Pisoiul Eek; Jack, Piratul cel Teribil; Jim Button; Piloţii NASCAR; Inspector Gadget; Walter Melon; Marele Tick.
- Jetix: Regele Shaman; Robogândăcelul; Galactik Football; Sonic X; Super Robot Monkey Team Hyper Force Go; Tutenstein; Familia Tofu; Şcoala Shuriken; A.T.O.M.
- Minimax: Nils Holgerson; Simsala Grimm; Rollie Polie Olie; Marsupilami; Ned & Salamandra; Clifford, Marele Câine Roşu.
- altele: Marcelino; Oliver Twist; Ciocănitoarea Woody.

Răspuns utilizator avertizat
| Antoniacopiluța a răspuns:

Tom si Jerry
Cei cu Andy
Scooby Doo
Laboratorul lui Dexter
Powerpuff
Copii de la 402
Johnny Bravo

| FreakyChucky a răspuns:

Ozzy si Drix/Copiii de la 402/Ce-i cu Andy?/Peter Pan/Printesa Sissi/Bobby/Powerpuff girls/Laboratorul lui Dexter si mai multe dar acum astea mi-au venit

| Molecula a răspuns:

Ale mele sunt: viata cu louie, ce-i cu andy, scooby doo, laboratorul lui dexter, chowder, tabara lui laslo... si multe altele, imi e dor de clipele alea