| zzzzz a întrebat:

Care sunt desenele animate ale copilariei tale?

14 răspunsuri:
| AG a răspuns:

X-Men Evolution si Justice League. Nu imi placeau desenele animate, dar astea sunt geniale. Stiu ca eram obsedata de X-Men

| PrsRaluca a răspuns:

Sailor Moon, Peter Pan, Button Nose, Printesa Sissi, Jim Button, Wunschpunsch(nu stiu daca am scris bine), Witch, Totally Spies, Viata cu Louie, Familia Flintstone, Scooby Doo, Piratul Jack cel teribil, Familia De ce?, Top Cat, X-men, Cei 4 fantastici, Mica Sirena(nu filmul, era un serial cu o sirena blonda), Pisoiul Eek, Omul de Fier, Spider-Man, Walter Mellon, Inspector Gadget, Dosarele secrete ale cailor detectivi, Dennis pericol public, Laboratorul lui Dexter, Timon si Pumba, Familia Tofu etc. Mai erau si altele, dar nu mi le pot aminti pe moment. Chiar imi pare rau de copiii din ziua de azi ca nu se pot bucura de ele, ei nu au ce aveam noi.

| chelie91ptm a răspuns:

Tom & Jerry

| Bloom_2977 a răspuns:

Tom si Gery.

| RoXxy a răspuns:

Marcelino pan y vino,Songoku,Hakuna matata,Printesa Sisi, TOtally spies, Familia Tofu si multe altelehappy

| Dean1996 a răspuns:

Ben 10
Naruto
Viata cu Louie
Tom & Jerry
Laboratorul lui Dexter

| KONSTANTIN a răspuns:

Tom and jerry, laboratorul lui dexter, scooby doo, spider-man, viata cu louie, cei cu andy, spioanele, fotbal galactic dragon ball zeet, mia vreti?laughing

| karrry9999 a răspuns:

Ce-i cu andy copiii de la 42 zambetul lui sharon viata cu louie laboratorul lui dexter marcelino familia tofu familia flinstone si multe altele funda te rog ca am doar una

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Db, dbz, yugioh

| HarryJames a răspuns:

Tom si Jerry, Ce-i cu Andy?, Laboratorul lui Dexter, Miky Mouse, Scooby Doo, Timon si Pumba, Witch, Familia Flinstone, Pantera Roz si filmele cu Spiderman.

| bianca684 a răspuns:

Tom si jerry.
Schooby doo

| Lucia1997 a răspuns:

Schooby Doo, Tom & Jery, Regele Shaman, Spider Man, Naruto, Laboratorul lui Dexter, Looney Tunes, Fetitele Powerpuff, Viata cu Louie, Copii de la 402, Galactik Footbal si mai sunt multe dar nu le mai tin mintebig grin

| andreicristian13 a răspuns:

Tom & Jerry, Laboratorul lui Dexter, Ben 10 si multe altele dar acum nu mi le amintesc… happy