| IoanaMaria20000 a întrebat:

credeti ca se pot schimba anumite persoane?

Răspuns Câştigător
| adycristache a răspuns:

Se pot schimba, însă e mai uşor să te schimbi tu... Ori să-ţi schimbi percepţia asupra felului de a fi a persoanei respective...

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Odată cu trecerea timpului, orice persoană se schimbă.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, cu mult ajutor!

| Dariusuu a răspuns:

Depinde de fiecare persoană în parte dar într-o relaţie e foarte greu şi puţini merită a doua şansă.
Mai devreme sau mai târziu vor greşi din nou.

| IoanaMaria20000 explică (pentru Dariusuu):

Nu ma refeream la relatii. dintr-o persoana rea sa devii una buna.

| Xenya a răspuns:

Persoanele se pot schimba daca au vointa si chiar vor acea schimbare.

| TizZu15 a răspuns:

Da se pot schimba foarte mult.

| TotiVorbescSinguri a răspuns:

Numai daca au *VOINTA DE FIER*, dar prea putini au asa ceva.