| anonim_4396 a întrebat:

Care crezi ca e defectul tau cel mai mare?happy

Răspuns Câştigător
| madalyna a răspuns:

Defectul meu este ca sunt foarte geloasa

13 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Că nu am voință, că îmi propun să fac ceva și nu reușesc.

| Graphee a răspuns:

Bună Dyya,
Defecte? Am multe, ca orice om. Nimeni nu este perfect.
Cel mai mare defect?! Hmm... Nehotărârea. (uneori=
Îmi este cam greu uneori să i-au o decizie în urma căreia să le fie bine tuturor.

Baftă!
Şi o zi splendidă tuturor.

Răspuns utilizator avertizat
April
| April a răspuns:

Mila; din cauza ei am facut deseori greseli.Desi le-am platit pe toate, tot nu ma pot lecui...

| deutSa a răspuns:

Gelozia laughing ma strica rau big grin

Da` oricate defecte am, ma simt bine in pielea mea, cu toate ca incerc sa-mi reduc defectele si sa dau amploare calitatilor

| pufoshenia_7680 a răspuns:

Frica ...al tau?happy

Răspuns utilizator avertizat
| Geeeo21 a răspuns:

Paai sunt multe : geloasa, sensibila, mi-e foarte frica de serpi si nu stau dreapta uneoribatting eyelashes[nimeni nu-i perfect:*]

| seby005 a răspuns:

In general defectul cel mai mare a romanilor este grendomania se vede daca iesi pe strada toti se dau mari indiferent cum este cam arata,cati bani are sau nu are de exemplu sunt oamenii care nu au ce manca stau in chirie dar au masini,, bengoase,, fetele nostre indiferent daca sunt,, balene,, sau nasoale se supraevalueaza.In schimb in tarile vecine vb. de vest nu e asa e o lume total diferita. Asta cred eu ca e defectul cel mai mare al tuturor romanilor

| alinanicoleta99 a răspuns:

Frica de inaltimi uu!:-

| gabitzuMAT a răspuns:

Am o inima mare.
Al tau care e?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pesimismul cu siguranta...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai m-ati intrebat care e al meu sau ale mele pentru ca da nimeni nu e perfect. pai sunt incapatanata uneori.laughing si altele dar depoinde cum ma considera altiitonguebig grin