| EvangelineDS a întrebat:

Care e defectul vostru?

11 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Timiditatea

| AnneMarri a răspuns:

sexul

| Dean1996 a răspuns:

Am multe defecte.Sunt credulă,timidă,rușinoasă.Dar nu încerc să le ascund,sau ceva de genul ăsta, sunt defectele mele.Și da, timiditatea o consider un defect.

| madalyna a răspuns:

Sunt prea credula.Si de foarte multe ori sunt dezamagita exact de oamenii in care am cea mai multa incredere.

| Karinakari99 a răspuns:

Sunt foarte timida.

| simonica57 a răspuns:

Si al meu la fel

| coxx a răspuns:

Fizic. nu prea am asa ceva dar. in schimb sunt foarte credula. timida laughing

| nonny50 a răspuns:

Incapatanat! Raaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau!

| Izzaabellaa a răspuns:

Nu pot sa "inghit " unele lucruri, daca cineva com la mine eu intorc mai bine tac si inghit chair daca eu am dreptate asta e defctul meu tongue

| EvangelineDS explică:

Al meu e vb inainte sa gandesc

| Gabica a răspuns:

I'm very bossy(fac mult pe sefa)