| anonim_4396 a întrebat:

Care din marcile ascestea 2 este mai buna? nokia c3 sau samsung s3350? as vrea sa imi iau unul din ele dar nu ma hotarasc? care este mai frumos? mai bun? funda?!:*

Răspuns Câştigător
| anakondaba_4393 a răspuns:

Dupa mine, Nokia c3 este mai bun, telefoanele Nokia intotdeauna au fost ff bune happy Deci te sfatuiesc sa ti iei C3 happy

4 răspunsuri:
| OnutsaXD a răspuns:

Nokia C3 are o multitudine de aplicatii si functiuni.

| Anname a răspuns:

Nokia c3, pentru ca telefoanele Samsung nu sunt deloc rezistente.

| 7alexandru7 a răspuns:

Nu cunosc samsungul dar c3 mie cel putin mi se pare un telefon oribil, simplu, cu un WLAN foarte prost. asa ca eu, chiar daca nu stiu nimic de s3350, mi-as lua Samsung-ul.

| fan a răspuns:

Eu zic ca este mai frumos Samsung s3350 mai ales pentru o fata...dar ca si calitate este mai bun Nokiawinking