| คиค a întrebat:

Care dintre voi aveti bichoni? Va rog sa-mi dati cateva sfaturi despre comportament, sau alte lucruri despre bichoni, insa vreau numai lucruri pe care le stiti din propria experienta. Va multumesc!

5 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Sunt extrem de jucausi si nu suporta singuratatea.

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna.
Sunt foarte scumpi :X
Insa nu am:(
Am un soricar :X mic cu urechile mari.:)) foarte tare.
http://animal-world.com/......N_Ap6D.jpg

xoxo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am dar abia in aprilie il primesc.Stiu ca sunt jucausi,te ling mult,trebui tunsi, spalati, plimbati si iubiti.Sunt foarte scumpi si draguti.Baga-te pe; http://www.zooland.ro/Bichon_cu_par_cret-4124.html.

| jockeritza a răspuns:

Comportamentul Bichonilor este legat cu cel al blondelor sensibile.SI vorbesc serios.Am vazut cativa si toti reactioneaza la fel.Cauta mai bine in revista cainele meu.happy

| IonutMEdelian a răspuns:

Sunt foarte cuminti si dragalasi! Nu le place deloc sa stea singuri(daca stau singuri incep sa planga)!
Eu am un bichon maltez de 3 luni foarte jucaus!