| SaRiNoOtZa a întrebat:

Care dintre voi va uitati la emisiunea de pe antena1"Comanda la mine"? Ce parere aveti?winking

Răspuns Câştigător
| camelia1812 a răspuns:

Da!:X

fix ieri m-am uitat prima oara. si mi-a placut foarte mult!

te-ai uitat ieri?

daca da.sa stii ca pe mine m-a impresionat fata aceea (nu mai stiu cum se numestebig grin ), cand a pus-o profesoara sa scrie un eseu cu titlul :Viata fara reguli.si m-a uimit. a scris totul din suflet si cred ca in aduncul inimii ei este o domnisoara foarte sensibila.care a suferit din cauza parintilor.sad

6 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Eulaughingpai imi place, dar se vede ca e ceva fictiune ca prea; la inceput toti comenteaza si se cred cei mai tari si dupa ce primesc scrisoare se schimba complet. da oricum e tarehee hee

| patty32 a răspuns:

Eu ma uitlaughing
Unii sincer sunt prea de totlaughing
Prea exageratioh go on
Insa si parintii -gazda sunt prea exigenti rolling eyes

| bluepuff a răspuns:

Ador emisiunea aia dar " parintii aia " exagereazastraight face. Unii sunt prea de tot...

| tia a răspuns:

Ma uit, e ok. Poate e o lectie de viata pentru tinerii din zilele noaste, cei de bani gata, si fite.
Mi se pare destul de ok, chiar ai ce invata din asta.

M-am uitat la Coma' la mine, pardon, ...Comandahappywinking
O porcarie de emisiune cu copii retardati si exagerati...scapati din controlul parintescwinking
Copii tupeisti, fara viitor... drogati, cocalari, pitipoance...
Cel mai mult.si cea mai normala mi s-a parut fata aia Alexandra, care era foarte sensibila din cauza familiei ei denaturate, insa ea avea sensibilitate si bun simtwinking
Cu ajutorul emisiunii asteia vedem si noi ce fenomene de plozi avem in tara asta...ca stiu numai cluburi, marijuana, wiskey si carte iocwinking.
oh go on...asta e, parinti isi fac timp pentru. ei, nu si pentru. copiiwinking.
odata ce faci un copil iti asumi responsabilitatile necesare ingrijirii unui copilas, dar unii parinti se pare ca uita.
soarta si destinul.
copiilor de la coma' la mine le urez drum bun in viata, multa desteptaciune, sa se tina de carte, sa se distreze si.sa traiasca viata si sa isi asculte parintiiwinking
daca nu iti asculti parinti, inseamna ca nu-l asculti pe Dumnezeuwinking
Bafteloos.wave

| rebecarebeca a răspuns:

Eu ma mai uit din cand in cand si mi se pare draguta emisiunea. dar unii totusi sunt cam exagerati! doar din cauza anturajului si neascultarea de parinti ajung asa si mie sincer nu imi prea plac persoanele care se dau mari ca vai ele fumeaza sau beau sau se drogeaza. da si eu cunosc f multe persoane care fac aceste lucriri si de aceea am ales sa ma indeparterz de el si asa am ajuns sa nu mai umblu deloc cu acele pers si chiar nu imi pare rau deloc! de aceea e bine sa iti alegi o personalitate buna si draguta si sa iti alegi prietenii cu mare grija ca in ziua de astazi cam toata lumea e cu capul in jos...asa ca sfatul meu e sa va tineti de scoala, sa va ascultati parinti si sa va alegeti cu maree grija prietenii! ciuss!