| Floreenofficial a întrebat:

Va uitati la emisiunea Comanda la mine de pe antena 1?(lunea 20:30?). Ce parere aveti despre aceasta emisiune?

Răspuns Câştigător
| LoveMusic a răspuns:

Daa! O urmăresc de fiecare dată :-x
Şi vreau să mărturisesc că îmi place foarte, foarte mult.
E minunatăă! love struck
Adică, sunt şcenarii, e cam FAKE după părerea mea, dar e interesantă.
Îmi place fiindcă văd copii, adoleşcenţi mai bine spus, care sunt indişciplinaţi şi se pot schimba.
Eu sunt rea, dar totuşi bună cu cine merită laughing
Şi nu cred că m'aş putea schimba.
Ţie, îţi place?

26 răspunsuri:
| Floreenofficial explică:

Pai suna la emisiune atunci!

| JeRo a răspuns:

Sunt de parere ca este o mare porcarie ca si restul emisiunilor romanest de acea eu de ceva timp refuz sa ma mai uit la televizor pur si simplu ma dezgusta cea ce vad (dimineata crime, la amiaz nu ai pur si simplu la ce sa te uiti apoi pe la 5 oo atunci e cireasa de pe tort cele mai multe crime lucruri obscene etc si seara tot crime: filme cu morti etc. ca de obicei deci mai are rost sa ne uitam la tv?)

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Da. o urmaresc de fiecare data cand pot :].
Mai invat cateva whistling

| zzzuperman a răspuns:

Faina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu un baiat care face ce vrea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emisiunea iti sa o experinta
asta
,, iubeste cat mai traiesti''sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Sunt Georgyana si urmaresc aceasta emisiune dar, este ceva nu prea inteleg anumite chestii cum ar fii.de ce acei copii pot fi lasati pur si simplu o sap p mana unor oameni necunoscuti.care totusi sunt destul de duri cu ei.parerea mea este ca un parinte nu ar trebui sa isi lase proprii copii pe mana unor straini chiar daca sunt neascultatori, rai etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa dau si eu de o fata sabrina a fost la commanda la mine ceva un site sa dau si eu de ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o urmaresc mereu si am o parere foarte buna despre ea eu cred ca acei copii care se inscriu invata foarte multe si de aceia as dori sa ma inscriu si eu la aceasta emisiune pentru mai multe informati despre mine contactati-ma la id rox_roxy10 sau daca nu la e-milul rox_roxy10@yahoo.com ast sa ma contactaty va multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super emisiunea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt elena 14 ani neptun smug am fost si eu. e cam aiurea cel putin ce am facut eu a fost aiurea. :* [fake_doll666] :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este super misto. prietena mea participa si in urmatoarea emisiune va aparea si ea. sunt de parere, ca e o emisiune misto. parintilor, trimiteti-va copii aclo! :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ce e suuuuuper si e o adevarata lectie de viata si ne ajuta sa nu devenim ca cei lalti copii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place aceasta emisiune pentru ca ma invata sa ma port frumos cu parinti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super i-mi place emisiunea d-e a-z-i
este 20. 09. 2010 este o fat din tulcea care o cunosc si acum asa vedem cum se dscurca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ee super sunt copii care se ascund personalitatea lor dupa stilul adaptat prin care nu se mai recunosc...si nu realizezi ce faci pana cand nu-ti vezi greseala dar totusi as vrea hi5-ul baiatului care a fost la emisiune pe 20 09 2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma uit mereu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e asa de misto dar ai sa imi dai si mie poza cu baiatul din emisiunea de pe data de 11. 10. 2010 va rog e asa de frumos (id:andr33a_brunetzica_98) va rog e tare rau emisiunea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plece la nebunie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E misto.pacat ca e lunea si nu vinerea sau sambata dupa masa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma chinui sa ii zic mamei sa ma lese si p mine la emisiune
dar ea nu vrea

din cauza asta m`am apucat de fumat si mi-am pus si 3 pirsuri 2 in limba si unu la buza.

daragutzi baiatzii(unii) :X:X:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu e lunea de la 20:30 s-a schimbat e joia de la 21:45!

| Vampire_2063 a răspuns:

Prea faina emisiunea!;-x
o ador!; x; x; x
Unii chiar pot invata ceva de acolo!happyhappyhappy

| •S๏г¡¡ηηд•♥ a răspuns:

Daa!:X

o adoll:X

vreau si eu sa participsmug
:X

| Alessis a răspuns:

Super emisiune :-x

daaar mi-a placut foarte mult

cand a fost aleksei :-x

ala da copil :-x