| ƳσʋAиdMɛ a întrebat:

Care e ai a obseseeed de Justin Fukinber asta : http://www.TPU.ro/utilizator/aurw sau asta http://www.TPU.ro/utilizator/afamm care e e ratata fetiitzo nu ai ce cauta pe TPU este un site pentru oameni mai mari girly;)

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Jos cu Justin Bibar

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda happy

| Zoet a răspuns:

Huaaa justin Biberon! :-& :-& :-&

Nu INTELEG si nu o sa inteleg never ever ce le place fetelor astora la copilandrul asta.
Ca mie nu mie se pare ca are fata de papusa.

Hei, fetelor, ala nici nu stie ca existati asa ca. Shut up.
Wtf. justin?!

| BlackVeil a răspuns:

Acum serios,daca nu va place de Justin Bieber,ce pana mea mai vorbiti de el? Da-l in p*z*a ma-si... straight face
Chiar m-am saturat de el si de astia care scriu de el, plus denumirile gen: Justin Biberon, Justin Gayber; ma zgarie pe icre!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai, pe mine sincer nu m-au deranjat respectivii niciodata. Fiecare cu ce -i place. Pe TPU poate intra oricine sinu cred ca esti i nmasura sa le interzici navigarea aici. Nu are o limita de varsta.
De ce jignesti? Respectivii te-au jignit pe tine?