| deea_8087 a întrebat:

Care e cea mai buna firma de telefoane?

Răspuns Câştigător
| Kasandra_7363 a răspuns:

Nokia - rezista foarte bine cand cade jos si i dar nu este foarte performant.
Samsung -este undeva la mijloc daca, cade de 30 de ori da se strica(in afara de distante mari in care se strica si de la una) dar 10 sau mai multe cazaturi rezista iar ca performanta este destul de bun.
Lg - este cel mai performant dar la primele cazaturi este praf

6 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Cica Nokia!

| marlanuu a răspuns:

Pai majoritatea spun ca Nokia e cea mai buna firma.

| FaraIdeiDeNume a răspuns:

Depinde dupa preferintele fiecaruia:

Nokia - rezista foarte bine cand cade pe jos si in general se strica greu dar nu este foarte performant.

Samsung -este undeva la mijloc daca, cade de 30 de ori da se strica(in afara de distante mari in care se strica si de la una) dar 10 sau mai multe cazaturi rezista iar ca performanta este destul de bun.

Sony Ericson - el este un pic mai performant ca Samsung dar nu rezista la foarte multe cazaturi.

Lg - este cel mai performant dar la primele cazaturi se zdrobeste.

| ana_8023 a răspuns:

Nokia sigur

| Ioana_9117 a răspuns:

Nokia dar si LG.

| Adinkra a răspuns:

Nokia cu siguranta