| anamariaiuliana a întrebat:

Care este cea mai buna firma de telefoane?

Răspuns Câştigător
20 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Nokia ramane liderul in vanzari urmati de Samsung Sony Ericsson LG
topul la vanzarile pe un singur model ramane Apple cu iphone dar inca nu au detronat pe batranul Nokia

| valy a răspuns:

Nokia.si la baterie.si la camera.si la memorie.Am sa sustin Nokia dintotdeauna

| shadovv a răspuns:

Toyota

| Ang3l_2482 a răspuns:

Este Nokia dupa parerea mea big grin

| silverfaith a răspuns:

Da Nokia intr-adevar majoraitate modelelor sunt fara defecte dar sa nu uiti si de Samsung si chiar si de la simens sunt modele foarte bune!

| Irina117 a răspuns:

Nokia

| Gabi1335 a răspuns:

Nokia

| sanda_5697 a răspuns:

Eu cred ca cea mai buna firma de telefoane este Nokia.

| lori15 a răspuns:

Nokia ...cu sigurantawinking
Eu am Nokia slide si sunt foarte multumita de el tongue!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia

| LanaDelReyFan a răspuns:

Nokia,Samsung

| Luv you a răspuns:

Dupa parerea mea este Nokia

Idem ♥♥♥SiMoNiK99♥♥♥winking
Nokia, LG(life's good) sau sonny ericssonhappy

| VaLy XL a răspuns:

Nokia, parerea mea. De cand ma stiu folosesc Nokia si sunt foarte multumit de ele (telefoanele). Nu mi-a facut nici o problema. Nu vei regreta daca alegi Nokia. Bafta!

| Stefan_6711 a răspuns:

Applewinking Nokie e acum nr2winking sa recunoastem

| George_Alb_1985 a răspuns:

Eu sunt multumit de Nokia asa al meu

| larysa_9165 a răspuns:

Eu cred ca cele mai bune firme de telefoane sunt LG, Nokia si sonny ericsson.