| anonim_4396 a întrebat:

Care e cea mai mare suma de bani pe care ati fasit'o intamplator pe strada si ce ati facut cu ei?

Răspuns Câştigător
| Kalla a răspuns:

100 de lei si i-am dat pe toti mamei. Aveam 7 ani nah laughing

6 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Am gasit odata 50 de bani si i-am pus in pusculita, nu am avut ce sa cumpar cu ei laughing.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vreo 10 lei, i am pus in portofel si cine stie ce s-a intamplat cu ei

| PedoBarbie a răspuns:

Eu nu am făsit bani pe stradă încă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

3 lei si mi-am luat suc ca muream de sete rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu găsesc bani pe stradă sad.

| Snowfall a răspuns:

100 lei si i-am pastrat. Ce am facut cu ei nu mai stiu. laughing