| anonim_4396 a întrebat:

Care e cel mai frumos baiat de la one direction? si ce credeti despre Taylor Swift si Harry Styles!

Răspuns Câştigător
| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai frumos baiat este Harry urmat de Louis. Mie mi se par foarte simpatici mai ales Harry ( este un dulce, cu parul lui cretulin :3 :X). Cat despre Taylor si Harry... mi se par forte frumosi impreuna se potrivesc de minune (cu exceptia fapului ca Taylor are 23 de ani si Harry 18 ani ).

6 răspunsuri:
| Yummi a răspuns:

Of. 5x Justin B.

| Dahliaa a răspuns:

Toți sunt frumoși. Dar preferatul meu este Harry Styles. Păi, despre relația lui Harry cu Taylor... eu cred că le - ar sta bine împreună, nu am nimic împotriva lor. Dacă se iubesc și sunt împreună, nu trebuie să îi criticăm doar pentru că unele sunt invidioase. Să fie fericiți și să le meargă bine relația!

| AmberAlison a răspuns:

Apropo Jb e urat scuze

| AmberAlison a răspuns:

Si mie imi place Harry

| AmberAlison a răspuns:

Si stiti numele meu reprezinta One DIRECTION I Love U Harry