| DakotaRoyse a întrebat:

Care e cel mai intens sentiment pe care l-aţi simţit vreodată? Detaliaţi, explicaţi big grin

14 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Spaima! Am fost în primejdie de moarte! Nu pot să-ţi spun prea bine ce am simţit atunci, dar pot să-ţi spun ce am simţit după!
Eram în raiul de pe pamant! Pace, linişte si bucurie!

| TeoPT a răspuns:

De ce ar detalia cineva așa ceva pe TPU?

| DakotaRoyse explică (pentru TeoPT):

Uite vezi că există mulţi care o spun.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

Dar de ce nu ar detalia? Sentimentele nu sunt intime mereu.

| Narcis2007 a răspuns:

Cred ca te astepti sa spunem ca dragostea...nu a fost ala

| DakotaRoyse explică (pentru Narcis2007):

Nu mă aştept neapărat să fie dragostea. Orice sentiment poate fi simţit la maxim în unele cazuri speciale, doar că dragostea e cea mai frecvent simţită happy

| cotcodac4 a răspuns (pentru DakotaRoyse):

Ba eu am fost facut piftie si am motiv mai ales cand ma uit in oglonda l

| shadovv a răspuns:

Prea personal.

| Polaris a răspuns:

Adrenalina. Pe biclă. O porție în plus de bătăi de inimă, relaxare și eliberare de stres (chiar dacă era să mor o dată sau de mai multe ori, dar cui îi pasă).

| JustSimple a răspuns:

Cand iti vine sa vers de emotie cand il vezi pe ala care iti placerolling on the floor

| petrica1111 a răspuns:

Cand,de emotie, ducandu-ma la o intalnire, 10 de metri mi-au parut 1 km

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Panica. Îmi era frică să nu fiu prinsă când făceam ceva rău. Dar am fost, şi în momentele când persoana respectivă era pe cale să descopere am simţit că îmi sare inima din piept. Era pe de o parte plăcut, oferea adrenalină, ştiam că fac ceva interzis şi plăcut pe moment, dar îmi oferea şi multă spaimă.

| cotcodac4 a răspuns:

Acum trei ani aproximativ unul cu care ma certam tare de tot a murit. si a murit cum imi placea mie, in chinuri lovit la o vulcanizare de un tir si lau pus in sicriu cu capacul inchis ca sa nu se sperie lumea,si ca cireasa de pe tot le-am zis fratilor lui bag. in mortul de fratito. iar bucuria vine din cauza ca am fost lovit cu sticle in cap, eram taiat pe fata si plin de sange, arcada sparta, nasul strivit si in coma a venit sa ma bata incontinuare noroc ca sau bagat altii sa ma scoata. de retinut :am avut nevoie de interventii chilurgicale si multe zile de spitalizare iar totul a inceput de la o fata care am fost cu ea

| blackwolfdead a răspuns:

Sentimentele nu se pot descrie in cuvinte.