| Exilee a întrebat:

Ati simtit vreodata cand ai intalnit fata perfecta ( ca de pilda prezinta toate calitatile la care te puteai astepta) un sentiment de menlancolie, o "incizie" in inima? La gandul cum ca aceste clipe de dragoste petrecute cu ea trebuie traite intens si ca nu o sa ne mai intalnim cu ele?

6 răspunsuri:
| DdoarEuuu a răspuns:

Vorbesc ca fata acum, (sunt fata laughing ), da si eu am simtit, si inca simt aces "sentiment de menlancolie, o "incizie" in inima " da il simt, m-am indragostit, si nu stiu cum sa scap de asta, iubesc in secret, persoana pe care o plac, ma place, o plac, dar nimic mai mult, din partea mea, si da inca o data iti spun, ma gandesc la aceea persoana in fiecare secunda, minut, ora, nu trec doua ore sa nu ma gandesc, dar tot ce fac e sa astep sa treaca dorul, dar nu trece si mai astept, pana in ziua in care vom lasa rusiena, si tot tacamul asta ce ne impedica, si ne vom vedea o data!happy
Succes, si scuze de povestea mea big grin!

| єχcєєℓ a răspuns:

Tu te referi la iubirea adevărată și la faptul că iubești așa doar odată în viață? big grin

| sayWhaaat a răspuns:

Categoric da, dar orice e frumos se incheie repede.

| adrianamara a răspuns:

Aceste clipe dureaza putin insa prezinta un ecou lungggg in inima si de fiecare data cand ne amintim sentimentele simtite atunci revin instant la aceeasi intensitate!

| GabyGabytzzu1999 a răspuns:

Desigur ca da. dar ai grija, sa nu o dai in bara ca dupa o sa suferi foarte mult. Mult succes big grin