| andrada a întrebat:

Care e diferenta dintre a flirta si a purta o conversatie pur si simplu?
Funda

Răspuns Câştigător
| alynutza_1757 a răspuns:

Dupa nume porti o conversatie normala precum:"buna,ce faci"etc... dar a filtra e alcv precum"buna, ma intrebare cmf, ma preocupi."nu stiu etc.a filtra o faci cu o persoana pe care o placi.cu mama cu prietene cu alte persoane poarti o conversatie pur si simpla dar cu o persoana mai speciala.un baiat pe care il placi. atunci filtrezi!
astp fundita pup succes!

4 răspunsuri:
| YoYo a răspuns:

Cand porti o discutie simpla vb normal.despre ce ai mai facut? care mai e treaba laughing. Cand flirtezi intr-un fel de "dai" la persoana respectiva prin vorbe big grin.
Sper ca te-am lamurit

| Dollicious a răspuns:

Cand porti o conv vorbesti pur si simplu cu o pers fara sa prezinti niciun interes fata de ea
cand flirtezi, practic ii vorbesti acelei pers cu drag, te dai la ea esti dragastoasa cu ea

sper ca te-am ajutathee hee

| andrada explică:

@Deutssa,am intrebare pentru ca am vb azi cu baiatul de care imi place si vroiam sa vad daca am flirtat sau nu cu el (ca daca am facut-o vroiam sa ma laud la prietene laughing )

| Deutssa_4531 a răspuns:

Pai...
A vorbi inseamna poti o conversatie.(ex:eu acum vorbesc cu tine)
Pe cand a flirta inseamna sa vorbesti indragostindute.
As vrea sa stiu ceva 'Dece intreabi?''
Funda?