| jan33tt a întrebat:

Care e diferenta dintre placa de indreptat parul din ceramica si normala? aia normala iti arde parul mai rau sau care e faza? exista o suma de sampane si solutii pentru par ca sa nu ti se arda de l placa. funda

Răspuns Câştigător
| EuCeaANiumanui a răspuns:

Diferenta dintre cea ceramica si cea normala este ca cea normala iti arde parul si dupa parerea mea daca folosesti o solutie pentru par ca sa nu til arda nu folosi una fichida findca dupa parerea mea til arde mult mai rau spun di propria experienta. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda plzz