| AlexUtza_7337 a întrebat:

Placa ceramica arde parul?:X dau fundita.:X

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Orice fel de placa arde parul, doar ca unele sunt putin mai miloase cu parul tau cum ar fi cea de ceramica, in timp insa isi va arata si ea adevarata fata pe parul tau.

7 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Orice placa arde parul.

| Ana a răspuns:

Toate placile de par ard parul dar se poate spune ca cea ceramica este mai buna. Dar ca sa nu-ti arda parul prea rau trebuie folosita mai rar

| AnaBejenaru a răspuns:

Placa de ceramica e buna, pentru ca nu il arde asa rapid. Orice placa arde parul, cu aia de ceramica, se arde mai greu.

| Bessame a răspuns:

In mod normal, cam orice aparat de par afecteaza parul placa de ceramicaaa nu afecteaza atat de taree are si ea avantajul ca e de ceramika e mai buna si nu arde atat de tare precum cele obisnuite! E ceva sprei anume care trebuie dat pe, par inainte intinderee pulberizezii putin lasi 5 min sa se usucee si apoi il intinzi! S-au sunt mastii depinde dar e bine sa folosesti ceva anume

| Dariana a răspuns:

Orice placa arde parul, dar cea de ceramica mai putin.Totusi pentru o ingrijire adecvata a parului intins cu placa, trebuie sa te tunzi regulat(o data la 3 luni), si sa folosesti ceva pentru mentinere parului sanatos inainte de a te indrepta.

| RestricT a răspuns:

Joc frumos de Halloween . Intrati aici : http://www.vanatoareadevampiri.ro/?ref=6747 Si apasati butonu ala mare si verde " Ma inscriu in lupta " , este gratis totul . Dupa ce va faceti cont , intrati la e-mailuri si verificati casutele Inbox & Spam ( mai ales spam ) si veti gasi acolo in una din casutele Inbox Si Spam un e-mail de la ei , dati click pe email si activativa contul care lati creat . Concursul e cu premii bengoase . Bafta la strans de usturoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu arde