| Rolly20 a întrebat:

Care e diferenta intre femeile plinute si cele slabe?

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Diferenta nu este in grasime (si muschii pot fi mai dezvoltati la cele care fac sport, oasele mai late si mai grele) ci in ochii tai; orice femeie e frumoasa in felul ei. Uneori este plinuta din varii motive (boala, mancare in exces, stres, munca multa, sport etc.) alteori e slabuta din aceleasi probleme insa ambele se pot oricand schimba fara nici o problema. Iubeste-le pe ambele la fel; frumusetea lor e in ochii nostri! Numai bine!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Diferenta este in cantitatea de grasime din corp!
Una slaba este piele si muschi, cealalta plinuta este piele, muschi si multa grasime.

| Violleta2022 a răspuns:

Sunt preferate fetele/femeile slabe pentru ca sunt mai sanatose decat cele plinute care sunt grase si posibil bolnave (hormonal, diabetic etc).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In acele plinute nu iti poate intra usor pixul dar in cele slabute intra cu usurinta, cele plinute au mai multe kile dar cele slabute mai putine, cele plinute par mai urate dar cele slabute mai frumoase.