| ByByEly a întrebat:

Care e faza cu fitele si figurile unele fete nu se vad pe ele si comenteaza intrebarea e de unde atatea fite si aere pe capu lor?
Cum v-ar placea sa fiti fitoase rebele sau normale?

Răspuns Câştigător
| DracusorImpielitat a răspuns:

Eu sunt mai rebela de felul meu. Fac ce ma taie capul. Pe astea cu fite, astea nu se vad pe ele, si daca sunt pupate in fund de toata lumea (mai ales baieti), sunt si mai proaste laughing.

| ByByEly explică (pentru DracusorImpielitat):

Si eu sunt tot la fel dar nu suport pe cele care se cred perfecte desi nu sunt

| DracusorImpielitat a răspuns (pentru ByByEly):

Deja m-am obisnuit, de astea o sa existe mereu laughing, eu rad de ele de ma sparg.

7 răspunsuri:
| maria999 a răspuns:

Normala mi-ar placea sa fiu.Nu le baga in seama nu ai cum sa scapi de astfel de oamenii.

| tranquilaaa a răspuns:

Toate avem mofturi si fite, important e sa le controlezi atunci cand e nevoie.

| drogh a răspuns:

Fiecare are fitele si figurile lui cand nu ii convine ceva. Este adevarat ca unele ies in evidenta, dar ce le poti face? Merita niste vorbe in vant care trec pe langa ele? NU. Indiferenta este cea mai buna arma. Si decat sa se ajunga la certuri si mai grave, mai bine o lasi balta. Mi-ar placea sa fiu ambele. Rebela in unele momente ale vietii cand aceasta calitate chiar o sa imi fie de folos si normala cam tot asa.

| мαrrýиєlα a răspuns:

Cu fite si rebela doar cand trebuie. Mai e una in scoala la noi se crede frumoasa, desteapta si are niste aere se crede,, DIVA ". Dar mie mila de ea fiindca e tiganca, proasta si pute dracu de la 5 m. Deci pentru unele am un sfat mai usor cu ofurile astea de celebritate.

| Alexucccccaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Buna. Sincer eu sunt normala. Da recunosc mai sunt momente cand nu imi convine ceva, cand nu imi place ceva, cred ca toata lumea pateste asa. Si ma enerveaza la culme astea cu fite care se cred printese. In fine am invatat sa le ignor :*