| noname_1344 a întrebat:

Care e faza in chestia asta? Am 17 ani si am facut 61 flotari corecte! De unde vine puterea asta?

Răspuns Câştigător
| jony a răspuns:

De la Dumnezeu pentru tine!winking

5 răspunsuri:
| star4all a răspuns:

Fratele meu eu am 17 ani si fac 70 usor.

PS : cu antrenament am ajuns aici!

| jony a răspuns:

Apropo vreau sa-ti mai zic ceva sper sa nu te jignesc dar si eu am invatat de la profesorul meu de Istorie mi-a zis ca degeaba ai muschi daca nu ai creier deci ...ai grija ce alegi! Eu zic sa faci si muschi si sa iti limpezesti si substanta cenusie!

| francesca89 a răspuns:

Wow...

| noname_1344 explică:

Nu am 50 kg...happyam 65 kg

| Razvuaroundthefaggz a răspuns:

Waw,esti un pitiponc cu ochelari de cal la 17 ani care a facut 61 de flotari corecte.Perfect,fa inca doua genoflexiuni si pici in cap.