| Mélancolie a întrebat:

Care e lucrul pe care l'ai dorit intotdeauna sa il faci?

8 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

Pai tot timpul mi-am dorit sa fac ceea ce`mi place happy.
Ceva scurt si la obiect happy.

| DeEAஐ a răspuns:

Si nu am reusit inca...saaa...thinking ar fi mai multe, dorinta mea cuprinde un cumul de vise!:Xnici unul nu mi-ar aduce fericire fara de celalalt! dar cel mai mult imi doresc sa fiu in stare sa pastrez tot ce am acumhappysi ceva personal cum ar fi:sa intalnesc o veche "prietena" care nu merita aceasta denumire si sa ii dau 3 pumni in cap si un sut in dos fara sa sufar nici un fel de repercusiuni! doar sa merg mai departe ca si cum nimeni nu ar afla vreodata!laughing

| bebesweet a răspuns:

Ummm pai cred ca intotdeauna mi-am dorit sa ma plimb prin toata lumea fara bani de cheltuiala numai ce e pentru transport
un fel de calatorie de vreo cateva luni
doar eu si cu prietenul meubig grin

cred ca asta imi doresc love struck

| LolNope a răspuns:

Sa inot intr-o piscina de ciocolata si sa am media 10 la romana(profa afurisita)

| Irinna a răspuns:

Scufundari love struck
si daca ar fi inca un lucru ar fi acela de a repara tot ce am gresit pana acum.

| Lavynya95 a răspuns:

Sa cant pe cea mai mare scena din lume la o chitara electoronica!:X
Oh yeah, baby!

| NeverSayNever a răspuns:

Cel mai mult mi.as dori sa repar niste greseli din trecut, dar nu se poate si mi.as dori sa ajung un psiholog adevarat...sa ajut persoanele care intampina probleme in viata si nu le pot depasi decat cu ajutorul cuiva.Tu ce ti.ai dori sa faci? pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot spune ca e ceva anume... vreau sa fac un lucru pe care lumea sa il stii si dupa ce mor. ceva care sa ramana dupa mine.sa las ceva in urma. ceva pozitiv