| ninadenisa a întrebat:

Care e lucrul pe care l-ai dorit intotdeauna sa il faci si inca nu l-ai facut?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Sa conduc o masina a politiei.....desi daca ma gandesc bine imi pot indeplini pe jumatate visul daca pun girofare pe o masina si scriu,, politia,,[glumesc]

6 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Dacă-mi doream să fac ceva suficient de mult, aş fi făcut până acum. Dar dacă n-am făcut înseamnă că nu mi-am dorit destul, deci nu mai are rost să mă obosesc.
Nu-mi doresc să fac nimic din ce n-am făcut până acum.

| LisaBon a răspuns (pentru Woodenpints91):

Erai fumat/a cand ai scris asta?:O
Eu doar cand bag multa maria, vad totul asa c.lar!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru LisaBon):

N-am fumat niciodată. Sunt perfect lucid.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-mi fac un tatuaj care sa reprezinte ceva special pentru mine.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Să răspund la o întrebare sinceră pe TPU.

| katomika a răspuns:

Sa sar cu parasuta laughing
abia astept sa o fac